ورود به سایت
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
ارسال‌های منتظر
منوی اصلی
RSS Feed

(1) 2 3 4 ... 8 »
اخبار داخلی : هفته اول کورس بهاره گنبد برگزار نشد
فرستنده Marco در تاريخ ۱۳۹۵/۱/۲۰ ۱۷:۵۰:۰۰ (471 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده

اختلاف میان مربیان و گروهی از مالکان اسب در ترکمن صحرا با فدراسیون اسب‌دوانی و سوارکاری هفته اول کورس بهاره گنبد را لغو کرد.

ادامه ...

ادامه | 4285 کلمه در ادامه متن | نظر
اخبار داخلی : جوایز جام تولیدکنندگان اسب تروبرد (breeders cup 2016)
فرستنده Marco در تاريخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۱۶:۲۰:۰۰ (564 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده

برای اولین بار با همت بالای گروهی از تولیدکنندگان اسب تروبرد، جوایز نفیس مالی در مسابقات اسبدوانی گنبد کاووس در نظر گرفته شده است که لازم میدانیم مراتب تشکر و قدردانی را از این اقدام شایسته اعلام کنیم.


ادامه ...

ادامه | 2132 کلمه در ادامه متن | نظر
اخبار داخلی : کارشناسان اسبدوانی آسیا و جهان در باشگاه رادان هورس (به همراه گزارش تصویری)
فرستنده Mahmood در تاريخ ۱۳۹۴/۵/۱۹ ۱۸:۵۰:۰۰ (1069 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده امروز یک روز مهم و تاثیرگذار برای اسبدوانی ایران است چرا که این رشته پرهیجان و پر از تماشاگر علاقه مند در ایران به سوی کورس جهانی باز می گردد.
دیروز باشگاه تولید و پرورش اسب رادان میزبان دو تن از کارشناسان زبده اسبدوانی آسیا و جهان بود؛ آقای دکتر "رونالد دیوولز"مشاور اجرایی تبارنامه در اتحادیه جهانی اسبدوانی و از همه مهمتر عنصری موثر در موضوع قرنطینه که حرف اول و آخر را در این زمینه می زنند از کشور فرانسه و آقای "ساتیش راما کریسنان" مسئول ثبت تبارنامه اسب های آسیایی از کشور هندوستان که به دعوت جناب آقای دکتر خلیلی رییس محترم فدراسیون سوارکاری و اسبدوانی برای حل موضوع تبارنامه اسب های کشورمان و برطرف شدن موانع انتشار کتاب تبارنامه، به ایران آمده بودند.

ادامه | 6893 کلمه در ادامه متن | 1 نظر
اخبار داخلی : پیام تسلیت
فرستنده Marco در تاريخ ۱۳۹۴/۳/۲۶ ۱۶:۲۰:۰۰ (794 بار خوانده شده)

انالله و انا الیه راجعون


تصویر کوچک شده
با نهایت تاسف و تاثر باخبر شدیم آقای غفار ایری
(کاربری fayter ) دوست خوب و کاربر دوست داشتنی دار فانی را وداع گفتند.این مصیبت وارده را خدمت خانواده آن مرحوم و سایر بستگان تسلیت عرض می نمائیم و از خداوند متعال برای آن مرحوم طلب مغفرت و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و سلامتی و بهروزی مسئلت می نمائیم.
از تمامی کاربران عزیز و دوستان محترمی که این پیام تسلیت را مطالعه می نمایند خواهشمندیم برای خشنودی روح آن مرحوم فاتحه ای قرائت کرده تا روح آن مرحوم قرین رحمت الهی گردد. با تشکر


niceboy

نظر
اخبار داخلی : داستانهاي يك اسب قهرمان
فرستنده Mahmood در تاريخ ۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۷:۲۷:۴۱ (884 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده [b] سواركار و اسب قهرمان با صداي جمعيت اوج ميگيرند؛ پژواك صداي جمعيت در دشت پراكنده ميشود، هركس از دور اين همهمه را بشنود، ميفهمد كه اسبها در پيچ آخر كورس قرار دارند. اينجاست كه سواركار و اسب تمام تلاش خود را ميكنند كه از خط سفيدي كه روي خاكهاي نرم كشيده اند، رد شوند. اسبي كه قهرمان ميشود، گروهي را خوشحال ميكند و گروهي را مغموم و ناراحت؛ اين را ميشود از روي برگهاي كه در دست همه كساني كه براي ديدن كورس گنبد آمده اند، مشاهده كرد. پيش بيني جمعيت شايد با اسبي كه قهرمان شده، برابري نكند اما وقتي تماشاگران همگي اسم يك اسب را در 200 متر آخر صدا ميزنند، معني اش اين است كه اكثريت خواهان برنده شدن او هستند. اينجا گنبد كاووس است و هفته قهرماني كورس اسب سواري؛ از ميانه فروردين تا اواسط خرداد، فصل بهاره كورس گنبد هر پنجشنبه و جمعه برگزار ميشود. گنبد، پايتخت اسب ايران است؛ بهترين كورس اسب سواري ايران در اين شهر برگزار ميشود؛ شايد دوستي و رفاقت اسب و تركمنها، بيش از هر چيزي انحصار ميادين كورس اسب سواري را به آنها داده است؛ در شهرهاي ديگر، صفاييه يزد و نوروز آباد تهران، كورسهاي متمركز نيز برگزار ميشود اما تركمن صحرا با 3 ميدان گنبد كاووس، بندر تركمن و آق قلا در بيش از 9 ماه سال، كورس برگزار ميكند.

ادامه | 8142 کلمه در ادامه متن | 1 نظر
اخبار داخلی : جشنواره اسب اصیل ترکمن در گلستان برگزار می‌شود
فرستنده admin در تاريخ ۱۳۹۴/۱/۲۳ ۲۲:۱۰:۰۰ (2715 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده

فرماندار کلاله گفت: جشنواره اسب اصیل ترکمن و آیین ‌های بومی و محلی از ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ماه در روستای صوفیان شهرستان کلاله استان گلستان برگزار می‌شود.

ادامه ...

ادامه | 3621 کلمه در ادامه متن | 1 نظر
اخبار داخلی : برگزاری هفته دوم کورس بهاره 94 یزد
فرستنده Marco در تاريخ ۱۳۹۴/۱/۲۳ ۰:۵۰:۰۰ (1367 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده

هفته دوم سیزدهمین دوره مسابقات سراسری اسبدوانی کشور عصر روز جمعه 21 فروردین در مجتمع سوارکاری صفائیه یزد برگزار شد .
در این مسابقات ۱۰۰ اسب و چابکسوار از سراسر کشور در ۶ کورس به مسافت 1000 و 1250 متر با هم به رقابت پرداختند که در پایان نتایج زیر بدست آمد:


برای مشاهده نتایج هفته دوم می توانید به ادامه مطلب بروید...

ادامه | 4003 کلمه در ادامه متن | نظر
اخبار داخلی : جدول مسابقات هفته دوم کورس بهاره 94 یزد
فرستنده Marco در تاريخ ۱۳۹۴/۱/۱۷ ۰:۰۰:۰۰ (1544 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده

هفته دوم کورس بهاره 1394 شهرستان یزد روز جمعه 1394.01.21 در 6 دور و در مسافتهای 1000 و 1250 متر در مجتمع صفائیه این شهر برگزار خواهد شد.

برای مشاهده جدول مسابقات هفته دوم می توانید به ادامه مطلب بروید ...

ادامه | 2218 کلمه در ادامه متن | نظر
اخبار داخلی : برگزاری هفته اول کورس بهاره 94 یزد
فرستنده Marco در تاريخ ۱۳۹۴/۱/۱۶ ۱۳:۱۰:۰۰ (1081 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده

سیزدهمین دوره مسابقات سراسری اسبدوانی کشور و دهمین دوره کورس بهاره یزد از روز جمعه 14 فروردین ماه سال جاری و با حضور بیش از صد اسب و چابکسوار به مدت 6 هفته در مجتمع سوارکاری صفاییه یزد آغاز شد.

برای مشاهده نتایج هفته نخست می توانید به ادامه مطلب بروید...

ادامه | 2378 کلمه در ادامه متن | نظر
اخبار داخلی : نگاهی گذرا به مسابقات سوارکاری پاییزه و زمستانه 93 گنبد کاوس
فرستنده farazmand در تاريخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ ۱۶:۴۷:۳۱ (735 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده [b] مسابقات سوا رکاری پاییزه و زمستانه گنبد کاووس، در مورخه 1/12/93 با انجام هفته سی ام (هفته قهرمانی) به پایان رسید. برگزاری 30 هفته مسابقات سوارکاری به صورت مستمر از نظر کمیت آماری، یک رکورد محسوب می شود، لذا از نظر میزان برگزاری مسابقات گنبد کاووس سابقه خوبی از خود برجای گذاشته است. لهذا باید یک خسته نباشید و دست مریزاد گفت به مسئولین برگزاری مسابقات که به خوبی از انجام این مهم برآمدند و در آن مسابقات که به تعداد 204 کورس برگزار شد سهم هریک از نژاد ها به شرح ذیل می باشد:

ادامه | 6324 کلمه در ادامه متن | نظر
اخبار داخلی : گل مژگان - اشکان خان ؛ دوقلو های سال 93
فرستنده MALENA در تاريخ ۱۳۹۳/۱۰/۲۳ ۱۳:۵۰:۰۰ (1921 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده حضور پرقدرت اسبهای گل مژگان و اشکان خان در سال 93 و عملکرد فوق العاده این دو ، باعث شده تا نگاه های ویژه ای به این دو اسب معطوف شود. ارزش این دو هم اکنون به اوج خود رسیده و به نوعی توانستند رویای رسیدن به گروه یک را در طی یک سال به واقعیت تبدیل کنند. شباهت های جالب از نگاه آماری باعث شده تا این دو اسب را دوقلوی اسبدوانی بدانیم. گل مژگان از 9 استارت خود 8 قهرمانی بدست آورده و از معدود مادیان های دوخون در ایران است که چنین عملکرد فوق العاده ای داشته و اشکان خان از 6 استارت خود 4 قهرمانی و یک نایب قهرمانی بدست آورده است و هنوز فرصت زیادی برای اثبات خود دارد.

ادامه | 6199 کلمه در ادامه متن | 4 نظر
اخبار داخلی : جوابیه فدراسیون سوارکاری
فرستنده Mahmood در تاريخ ۱۳۹۳/۸/۱ ۱۵:۲۷:۵۸ (1022 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده


جوابیه در صفحه بزرگ

ادامه | 2 نظر
اخبار داخلی : سخنی درباره گزارشگران میادین سوارکاری کشور
فرستنده farazmand در تاريخ ۱۳۹۳/۶/۳ ۱۱:۱۹:۵۹ (1233 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده در انجام و آغاز هر مسابقه ای مسلما محرکی لازم است تا تماشاچیان، هواداران و به قولی سرمایه های اصلی هر ورزش را به هیجان آورده و آنها را روانه میدان کند و این عمل تنها از کسانی برمی آید که خود را شیفته، عاشق و ذوب شده در آن ورزش می بینند و این اشخاص با نام مجری و گزارشگر شناخته می شوند. افرادی که عشق و علاقه آنها را به این سمت سوق داده است تا با گزارشگری مردم را به سر شوق آورند، البته باید متذکر شد که این عمل از هر کسی ساخته نیست و صرف علاقه نمی توان به این مهم دست یافت و باید که علاقه هنر و استعداد ذاتی در فرد وجود داشته باشد. ورزش سوارکاری نیز یکی از ورزش های مفرح و نشاط آور است که هوادارن خاص خود را دارد و گزارشگری این رشته از عهده هر کسی برنمی آید. باید که در این خصوص از افرادی نام برد که سالیان سال در این حرفه ذوب شده و با صدای گرم و دلنشین خود مردم را به وجد می آورند.

ادامه | 5342 کلمه در ادامه متن | 9 نظر
اخبار داخلی : برگزاری مسابقات تابستانه سوارکاری بندرترکمن تابستان 93
فرستنده farazmand در تاريخ ۱۳۹۳/۶/۳ ۱۱:۱۶:۵۲ (822 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده شهر بندرترکمن از شهرهای ساحلی می باشد، که در کنار دریای خزر واقع شده و همه ساله پذیرای گردشگران زیادی اعم از داخلی و خارجی می باشد. این شهر پتانسیل بسار بالایی در جهت جذب گردشگران دارد که در صورت توجه بیشتر می تواند به عنوان قطب جذب توریسم و سرمایه گذاران داخلی و خارجی در صورت فراهم نمودن بستر های لازم می توان به این مهم دست یافت و یکی از موارد آن برگزاری مسابقات سوارکاری در این شهرستان می باشد و اولین مسابقات سوارکاری کشور در این شهر برگزار می شده و در این خصوص سابقه دیرینه دارد.
متاسفانه میدان سوارکاری آن، سالهای متمادی هنوز نتوانسته به آنچه حق مسلم آن می باشد دست یابد و آن نوسازی و تجهیز میدان می باشد، که کمبود های بسیار فراوانی دارد.

ادامه | 4312 کلمه در ادامه متن | 1 نظر
اخبار داخلی : رادیوگرافی (عکسبرداری) از اسبهای مسابقه در استان گلستان
فرستنده Mahmood در تاريخ ۱۳۹۳/۴/۱۴ ۱۹:۱۰:۰۰ (1067 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده مالکین و مربیان عزیز: طبق هماهنگی های لازمه با آقای دکتر مهرآرا دامپزشک معروف استان تهران، بر این شد که اسبانی که نیاز به رادیوگرافی (عکسبرداری) دارند با شماره 1313-373-0933 (محمود توغدری) بابت ثبت نام تماس حاصل فرمایند و در صورتی که به 8 الی 10 راس رسید، ایشان با حضور خود در استان گلستان، کار عکسبرداری (رادیوگرافی) را انجام دهند. البته قبل از رادیوگرافی، اسبها چکاب می شوند و در صورت تشخیص دکتر، عکسبرداری می شوند. اسبهایی که از محصولات فوران استفاده می کنند از تخفیف ویژه ای برخوردار هستند.

ادامه | 3 نظر
اخبار داخلی : دختران Swaps نام او را زنده نگه داشته اند
فرستنده Mahmood در تاريخ ۱۳۹۳/۳/۲۶ ۱۳:۲۴:۰۴ (905 بار خوانده شده)

swapsتصویر کوچک شده نام بسیار بزرگی در پرورش اسب تروبرد در دنیا است که البته برای ایران چندان شناخته شده نیست.قهرمان دربی کنتاکی و سانتا آنیتا در سال 1955 ، اسب سال آمریکا در سال 1956 و دارنده رتبه بیستم در بین 100 اسب برتر قرن بیستم ، اگر چه توفیق چندانی در تولید پسران برتر نیافت ولی برعکس دخترانی را تولید کرد که مادران و اجداد مادری قهرمانان بزرگی در دنیا شدند و امروزه وجود نام swaps در لاین مادری اسبها ، موهبتی برای مالکانشان محسوب میشود.
سواپس زاده سیلمی وارداتی از فارم آقاخان بنام khaled بود که از مادری که نوه دختری وارآدمیرال افسانه ای بود ، زاده شد. از 25 کورس خود 19 قهرمانی ، 2 مقام دومی و 2 مقام سومی کسب کرد که فتح 5 جام هندیکاپ ، 2 استیک و 3 دربی در کارنامه او به چشم میخورد.

ادامه | 4965 کلمه در ادامه متن | 1 نظر
اخبار داخلی : مسی ایرانی؛ از سوارکاری در ترکمن صحرا تا پیوستن به توپچی های لندن
فرستنده MALENA در تاريخ ۱۳۹۳/۱/۱۰ ۲۳:۰۰:۰۰ (1429 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده اگر این‌روزها نام باشگاه روبین‌کازان را در گوگل جستجو کنید، در صف نخست نتایجی که به دست می‌آورید، خبر پیشنهاد آرسنال به مهاجم جوان این تیم را ‌می‌بینید؛ مهاجم جوان و نوزده ساله‌ای که روزنامه‌های انگلیس، لقب لیونل مسی فوتبال ایران را به او داده‌اند. به گزارش «تابناک»، آذر ماه سال ۱۳۹۱ بود که در بحبوحه اخبار خوب و بد فوتبال ایران، خبر انتقال مهاجم جوان تیم سپاهان اصفهان به یک تیم از لیگ روسیه روی خروجی خبرگزاری‌ها رفت. سردار آزمون جوان که درخشش در تیم جوانان ایران، چشم‌های بسیاری را خیره کرده بود، پس از یک فصل ناموفق در سپاهان، راهی باشگاه روبین‌کازان در لیگ حرفه‌ای روسیه شد.

ادامه | 7540 کلمه در ادامه متن | 10 نظر
اخبار داخلی : آغاز فصل بهاره 93 گنبدکاووس؛ آغازی دراماتیک برای دوساله ها
فرستنده MALENA در تاريخ ۱۳۹۳/۱/۹ ۲۳:۳۰:۰۰ (1054 بار خوانده شده)
اخبار داخلی

تصویر کوچک شده پس از بازسازی میدان سوارکاری گنبدکاووس برای اولین بار نام نویسی برای مسابقات فصل بهاره انجام شد. امروز (93/01/09) استارت مسابقات با نام نویسی 79 راس اسب برای شرکت در فصل بهاره انجام شد تا مسابقات تنها در روز جمعه برگزار شود. در این بین طبق روال چندساله اخیر، کورس نخست مختص اسبهای ترکمن 24تا 28 امتیاز (3-6سال) است. در این کورس اسب پرمان پس از یکسال دوری از میادین دوباره ثبت نام کرد، اسب گل ترکمن نیز حضور دارد که برخی از مربیان نسبت به این اسب اعتراض دارند.

ادامه | 3838 کلمه در ادامه متن | نظر
اخبار داخلی : تسلیت به حاج حمید رادان
فرستنده Muphet در تاريخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ ۲۲:۰۰:۰۰ (1020 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده با کمال تاسف مطلع شدیم آقای دکتر کاظم رادان برادر حاج حمید رادان دار فانی را وداع گفته اند. ما نیز این ضایعه را خدمت حاج حمید رادان و خانواده محترمشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم اجر جزیل و برای بازماندگانش صبر جمیل خواستاریم.

ادامه | 3 نظر
اخبار داخلی : تسلیت به آقای دکتر غیادی
فرستنده Muphet در تاريخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ ۹:۴۰:۰۰ (1351 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده
باخبر شدیم که تنها فرزند آقای دکتر عبدالجلیل غیادی (یکی از زحمت کشان اسب ترکمن) بر اثر صانحه ی رانندگی دارفانی را وداع گفتند.
ما نیز این مصیبت وارده را به ایشان و خانواده ی محترمشان تسلیت گفته و از درگاه ایزد منان صبر و جمیل الهی خواستاریم.

ادامه | 3 نظر
اخبار داخلی : روشنی: تفاوت کورس ایران با ترکیه زمین تا آسمان است
فرستنده Mahmood در تاريخ ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ ۱۱:۲۰:۰۰ (1307 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده مربی جوان و با آتیه اسبدوانی ایران معتقد است کورس های ترکیه در بهترین شرایط برگزار می شود.
حمید روشنی مربی جوان اسبدوانی که به همراه دکتر داوود آنه محمدزاده دامپزشک میدان سوارکاری گنبد، ژانویه را در کورس های استانبول سپری کرده بود، در مورد تفاوت های کورس ایران و ترکیه گفت: برای تعطیلات ژانویه برنامه ریزی کردیم تا در کورس های استامبول حضور یابیم. در مدتی که در آنجا حضور داشتیم، از چگونگی پیشرفت آنها به تعجب افتاده بودیم.

ادامه | 2452 کلمه در ادامه متن | 2 نظر
اخبار داخلی : اعتراض مربیان به نتایج دوپینگ اسبها
فرستنده Mahmood در تاريخ ۱۳۹۲/۱۱/۲۵ ۲۳:۵۰:۰۰ (1561 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده با اعلام نتایج دوپینگ هفته های بیست و یکم و بیست و دوم، صدای اعتراض مربیانی که جواب آزمایش اسبهایشان مثبت اعلام شده در آمد. در هفته بیست و یکم رقابت های زمستانه 92 گنبد، اسبهای جهان تای، ورگلاس و لوکریس دوپینگی از نوع مورفین اعلام شدند. در هفته بیست و دوم نیز لوپیتا2 استانالون و برنا از نوع هیدروکسین ، پرومازین که یک نوع آمپول آرام بخش است دوپینگی معرفی شدند. این نتایج در شرایطی بر روی سایت معاونت اسبدوانی قرار گرفت که دو سال پیش اسبهای دوپینگی از نوع استانالون بودند. در مسابقات تهران و اوایل پاییزه گنبد نیز بیشترین دوپینگ اسبها از نوع فلونکسین اعلام شد که صدای اعتراض مربیان را در آورده بود و مدعی بودند هیچ نوع آمپول ضد دردی به اسبهای خود تزریق نکرده اند و حالا بیشتر دوپینگی ها از نوع مورفین است که باز هم مربیان خاطی منکر استفاده مورفین بر روی اسبان خود هستند.

ادامه | 3203 کلمه در ادامه متن | نظر
اخبار داخلی : بوگاتی در فکر انتقام از جاست جونکر
فرستنده Mahmood در تاريخ ۱۳۹۲/۱۱/۲۵ ۹:۴۰:۰۰ (1025 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده در هفته بیست و چهارم رقابت های کورس زمستانه گنبد، جاست جونکر در کمال ناباوری بر حریفان قدرتمند خود همچون بوگاتی و اسکارلت غلبه کرد و خود را قهرمان کورس گروه یک تروبردها ثبت کرد. در کورسی که از همان ابتدا بوگاتی فرار کرد اما جاست جونکر قبل از خط پایان با یورش بسیار زیبا بر روی خط بوگاتی را مات کرد. جاست جونکر قبل از قهرمانی خود در سه استارت آخر خود عملکرد ضعیفی از خود به جای گذاشته بود که مالکش را وادار به آزمایش کرد تا به دوران اوج خود برگردد. این اولین قهرمانی جاست جونکر در گروه یک تروبردها بود و اعتماد به نفس را دوباره به ایرج جاجرمی بازگرداند.

ادامه | 2717 کلمه در ادامه متن | 1 نظر
اخبار داخلی : شوخی با اسبدوانی
فرستنده Mahmood در تاريخ ۱۳۹۲/۱۱/۲۵ ۹:۳۳:۱۸ (828 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده یک چوپان برای ما خبر های جالبی آورده است. گفتيم شاید برای شما هم جالب باشد. بعد از حضور مستمر مسی در کورس های گنبد، رونالدو و ابراهیموویچ نیز خواهان شرکت در مسابقات کورس شدند. موفقیت کره های المرام باعث شد کورش بابازاده در فکر تغییر نام المرام به بامرام باشد. استرس عجیب عبدالرحمان مختومی قبل از کورس آلن2 باعث شد بعد از قهرمانی این اسب مزه آب آشامیدنی را بفهمد. نادر موحد در پی شکست های اخیر خود همه مربیان را به حالت آماده باش در آورده و در فکر خرید یک اسب کش برای اسبهای خود است تا انتقال اسبهایش هزینه بر نباشد.

ادامه | 2926 کلمه در ادامه متن | 5 نظر
اخبار داخلی : پیش بینی هفته قهرمانی زمستانه گنبد از نگاه چابكسواران و مربیان
فرستنده Mahmood در تاريخ ۱۳۹۲/۱۱/۲۵ ۹:۳۰:۰۰ (792 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده در انتهای رقابتهای هفته قهرمانی كورس اسبدوانی زمستانه گنبد کاووس سراغ چند تن از چابكسواران و مربیان رفتیم و نظرات و پیش بینی آنها را در خصوص نتایج احتمالی این هفته جویا شدیم كه در زیر می خوانیم. ( پیش بینی ها در روز سه شنبه صورت گرفته است)
مربی عبدالرحمان مختومی
کورس دوم: 1. تگزاس 2. رومانتیک 3. سزار
كورس سوم: 1. نازنوشین 3. رویال هورس 3. آلن2
كورس چهارم: 1. ساریسا 2. نبرد لرستان 3. رد کیت
كورس پنجم: 1. کراندو 2. قلیچ خان 3. آتیک
كورس ششم: 1.ژیوانا 2. ثانیه 3.سردارصحرا
كورس هفتم: 1. اسکارلت 2.جاست جونکر 3. بست

ادامه | 3155 کلمه در ادامه متن | 1 نظر
اخبار داخلی : صدر نشینی باشگاه یاسین یاسر در بین مربیان
فرستنده Mahmood در تاريخ ۱۳۹۲/۱۱/۲۵ ۹:۲۵:۳۱ (759 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده تا پایان هفته قهرمانی مسابقات كورس بهاره گنبد‌، باشگاه یاسین یاسر از 21 استارت به 7 مقام قهرمانی، 5 مقام نایب قهرمانی و دو مقام سومی رسیده و با میانگین3.8 امتیاز برای هر اسب در یک کورس در صدر بهترین مربیان فصل قرار گرفته است.
محمد شریف تاتاری نیز از 19 استارت به 4 مقام قهرمانی، 5 نایب قهرمانی و یک مقام سومی دست یافته و با میانگین 2.8 امتیاز برای هر اسب، فصلی رویایی و موفق در بین مربیان صحرا سپری کرده است و در مکان دوم جدول قرار دارد.

ادامه | 2629 کلمه در ادامه متن | نظر
اخبار داخلی : رقابت مهرانی و محمدی برای کسب عنوان برترین سوارکار فصل پاییزه گنبد
فرستنده Mahmood در تاريخ ۱۳۹۲/۱۱/۲۵ ۹:۲۳:۴۵ (684 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده بر اساس آمار و ارقام اخذ شده و بررسی های انجام شده از عملکرد چابکسواران در فصل پاییزه 92
گنبد کاووس تا پایان هفته قهرمانی رقابت نفسگیری بین دو سوارکار خوش استیل و پرطرفدار یعنی ستار مهرانی و امین محمدی ایجاد شده است.
صدرنشین جدول این مسابقات، امین محمدی است که با مجموع 256 امتیاز و میانگین 2.8 امتیاز پیشتاز است. وی 21 بار نیز به عنوان قهرمان کورس معرفی شده است که آمار بسیار خوبی محسوب می شود.

ادامه | 2039 کلمه در ادامه متن | نظر
اخبار داخلی : رقابت حساس مهرانی و چاریزاده برای بهترین چابکسواری در گروه یک دوخون ها
فرستنده Mahmood در تاريخ ۱۳۹۲/۱۱/۲۵ ۹:۲۰:۳۸ (603 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده یکی از حساس ترین کورس های اسبدوانی ایران موسوم به گروه یک است که تماشاگران زیادی را به استادیوم سوارکاری می کشاند. گروه یک در بین مربیان معروف به گروه مرگ است و از حساسیت فوق العاده ای برخوردار است. مالکین و مربیانی که در این گروه اسب دارند، همیشه به دنبال بهترین سوارکار برای اسبان خود هستند. بیشترین انگشت مربیان به طرف ستار مهرانی است که ثابت کرده در گروه یک بی رقیب است. اما امسال روبروی ستار رقیبی سرسخت به نام ابوطالب چاریزاده قرار گرفته است که تنها با دو امتیاز وی را تعقیب می کند. ستار و ابوطالب در روز قهرمانی رقابت بسیار حساس و نزدیکی برای ربودن عنوان بهترین چابکسوار گروه یک دوخون ها را دارند.

ادامه | 2232 کلمه در ادامه متن | نظر
اخبار داخلی : نگاهی مختصر به تیترها از هفته اول تا هفته قهرمانی پاییزه و زمستانه گنبد
فرستنده Mahmood در تاريخ ۱۳۹۲/۱۱/۲۵ ۹:۱۸:۲۷ (426 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده هفته اول: هت تریک آوین در پیست جدید گنبد
هفته دوم: امپراطوری بای هان این بار در عرصه اسبدوانی
هفته سوم: کیش و مات عبدالمجید کم با لیپار
هفته چهارم: حضور آی نورا بعد از یک و نیم سال با قهرمانی همراه بود
هفته پنجم: تحقیر مسترکی، بوگاتی و بای بای کید توسط سلکشن
هفته ششم: ناکامی سردار در مقابل کانیار و بیگبال
هفته هفتم: شکست دوباره امپراطورصحرا در مقابل کراندو
هفته هشتم: رقابت آی نورا و ژانر را ثانیه برد
هفته نهم: امپراطوری باشگاه یاسین یاسر در کورس ترکمن ها

ادامه | 3077 کلمه در ادامه متن | نظر
اخبار داخلی : قهرمانی سزار، باعث تغییر مربی سه اسب شد
فرستنده Mahmood در تاريخ ۱۳۹۲/۱۱/۲۴ ۹:۳۹:۴۴ (572 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شده در هفته بیست و چهارم رقابت های کورس اسبدوانی زمستانه 92 گنبد کاووس، نریان سزار در گروه اسبهای دو ساله 18 تا 22 امتیاز، قهرمانی خود را جشن گرفت. کمتر کسی موفقیت های پیاپی این نریان بی سر و صدا را پیش بینی می کرد ، اما فاکتور مربی گری برای سزار کارساز شد و توانست با تجربه بالای مجید ایری به قهرمانی برسد. این قهرمانی با حاشیه های زیادی همراه بود. به طوری که اسبهای ردکیت، پاورهورس و روبوس بعد از شکست تغییر مربی دادند. شکست این سه اسب برای مالکین بسیار تلخ بود که بعد از اتمام کورس اسبهای خود را جابجا کردند.

ادامه | 1411 کلمه در ادامه متن | 3 نظر
(1) 2 3 4 ... 8 »
نظر‌های جدید
ساعت
آمار بازدید از سایت
افراد آنلاین
16 کاربر آن‌لاين است (4 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت بخش اخبار)

عضو: 0
مهمان: 16

بیشتر...

Copyright © 2012-2013
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه گلستان اسب می باشد